Polecane gazetkiWielkanoc - promocjeDzień Kobiet

Kropka - gazetki promocyjne

Ocena sieci
3.2 (5 głosów)

Brak gazetek

O sieci Kropka
Kropka jest dynamicznie rozwijającą się siecią sklepów spożywczych, która działa głównie na rynku podlaskim i warmińsko-mazurskim. Grupa ta zainaugurowała swoją działalność w roku 2011, a dziś w sieci zrzeszonych jest przeszło trzysta dwadzieścia sklepów i liczba ta ciągle się zwiększa. Największą zaletą marketów Kropka jest indywidualne podejście do wszystkich klientów, którzy bardzo doceniają wyjątkową atmosferę panującą w punktach sprzedaży sieci Kropka i odwdzięczają się częstymi zakupami robionymi w tychże. Zawsze świeże warzywa, soczyste owoce i chrupiące pieczywo oraz szeroki asortyment produktów- czy to cenisz najbardziej podczas robienia codziennych zakupów? To samo przyciąga tu tysiące klientów każdego dnia. Dołącz do nich, szczególnie, że jedną z głównych cech sieci są ceny, które zastaniesz na sklepowych półkach, ponadto co pewien czas publikowane są gazetki promocyjne, zawierające aktualną ofertę promocyjną na wybrane produkty. Gazetki promocyjne Kropka znajdziesz w sklepach należących do Grupy Kropka.
Opinie o sieci Kropka
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Najbliższe sklepy sieci Kropka
Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.